O nas

O nas

Od 33 lat przygotowujemy wydawnictwa i upominki reklamowe dla firm i instytucji ciesząc się zaufaniem wielu podmiotów i zdobywając liczne nagrody.

Przez wiele lat działalności dało się dostrzec, jak wiele młodych, zdolnych osób przygotowuje samodzielnie projekty do druku, korzystając często z mało profesjonalnych narzędzi (Word, Paint). Wychodząc naprzeciw wprowadzamy kreator online. Dzięki tej inicjatywie klienci będą w stanie sami zaprojektować większość wydawnictw, korzystając z licznych gotowych szablonów.

d_folder_kalendarzy_2023_25
targi
kalendarzyk_listkowy_2023

Czy wiedziałeś...

Ok. 30 lat temu jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek Polski kalendarzyki listkowe z ofertami firm. Od wielu lat kalendarzyki stanowią praktyczną alternatywę dla wizytówek.
W 1992 roku wydaliśmy nasz pierwszy kalendarz książkowy – Kalendarz Dolnośląski. Był to kalendarz dzienny o charakterze informacyjnym z ofertami firm. Dostaliśmy za niego wyróżnienie na Targach Dolnośląskich we Wrocławiu. W kolejnych latach forma kalendarza ewoluowała, tworząc pełną kolekcję w naszej ofercie.

Dlaczego warto drukować przez internet?

Jest to obecnie standard. Jeszcze przed dwudziestu laty wyglądało to tak, że udałbyś się do najbliższej drukarni dysponującej starymi maszynami typograficznymi lub offsetowymi. Na zamówienie musiałbyś czekać około dwóch tygodni. Z maszyny typograficznej otrzymałbyś jednokolorowe druki. Z offsetowej dostałbyś produkty z rozjechanymi kolorami i przypadkową kolorystyką.Dzisiaj większość produktów możesz zamówić przez internet, dlatego druk nie jest tu wyjątkiem. Od czego zatem zacząć?

 • Wybór produktu

  Masz kilka możliwości odnalezienia produktu: katalog, wyszukiwarka, filtry. Po wejściu w interesujący Cię produkt znajdziesz dodatkowe opcje. Po zaznaczeniu ich będziesz mógł poznać ostateczną cenę.

 • Twoje konto

  To bardzo proste. Załóż konto podobnie jak to czynisz w innych sklepach. Dzięki temu będziesz mógł śledzić proces zamówienia.

 • Projekt

  Pobierz makietę w celu przygotowania projektu lub wykonaj go sam w naszym kreatorze. Możesz także zlecić nam wykonanie projektu. Wystarczy po zamówieniu przesłać nam niezbędne materiały.

 • Złóż zamówienie

  Zaloguj się do swojego konta i wybierz produkt wraz z opcjami. Wgraj pliki i wyślij zamówienie. Następnie wybierz formę płatności i czekaj na przesyłkę.

close
Jak chciałbyś przygotować projekt:

Prześlij projekt

 • - Skorzystaj z makiet
 • - Prześlij wszystkie pliki

Zaprojektuj online

 • - Masz pomysł?
 • - Dostosuj każdy szczegół