O nas

O nas

Od 30 lat przygotowujemy wydawnictwa i upominki reklamowe dla firm i instytucji ciesząc się zaufaniem wielu podmiotów i zdobywając liczne nagrody. Obecnie, jako startup wdrażamy nowe technologie do obsługi klienta poprzez stronę internetową print-druk.pl.

Przez wiele lat działalności dało się dostrzec, jak wiele młodych, zdolnych osób przygotowuje samodzielnie projekty do druku, korzystając często z mało profesjonalnych narzędzi (Word, Paint). Wychodząc naprzeciw, poprzez startup, wprowadzamy kreator online. Dzięki tej inicjatywie klienci będą w stanie sami zaprojektować większość wydawnictw, korzystając z licznych gotowych szablonów.

Wdrażamy także na stronie inteligentnego bota, który już niebawem przejmie większość komunikacji z klientami.

Rozwiązania te są innowacyjne i będą sukcesywnie pojawiać się na stronie, o czym poinformujemy wszystkich zainteresowanych.

Dlaczego warto drukować przez internet?

Jest to obecnie standard. Jeszcze przed dwudziestu laty wyglądało to tak, że udałbyś się do najbliższej drukarni dysponującej starymi maszynami typograficznymi lub offsetowymi. Na zamówienie musiałbyś czekać około dwóch tygodni. Z maszyny typograficznej otrzymałbyś jednokolorowe druki. Z offsetowej dostałbyś produkty z rozjechanymi kolorami i przypadkową kolorystyką.Dzisiaj większość produktów możesz zamówić przez internet, dlatego druk nie jest tu wyjątkiem. Od czego zatem zacząć?

 • Wybór produktu

  Masz kilka możliwości odnalezienia produktu: katalog, wyszukiwarka, filtry. Po wejściu w interesujący Cię produkt znajdziesz dodatkowe opcje. Po zaznaczeniu ich będziesz mógł poznać ostateczną cenę.

 • Twoje konto

  To bardzo proste. Załóż konto podobnie jak to czynisz w innych sklepach. Dzięki temu będziesz mógł śledzić proces zamówienia.

 • Projekt

  Pobierz makietę w celu przygotowania projektu lub wykonaj go sam w naszym kreatorze. Możesz także zlecić nam wykonanie projektu. Wystarczy po zamówieniu przesłać nam niezbędne materiały.

 • Złóż zamówienie

  Zaloguj się do swojego konta i wybierz produkt wraz z opcjami. Wgraj pliki i wyślij zamówienie. Następnie wybierz formę płatności i czekaj na przesyłkę.

close