Kalendarze 2024 – duży wybór kalendarzy, różne warianty

Kalendarze 2024 – duży wybór kalendarzy, różne warianty

Jesteśmy już przygotowani na kolejny sezon kalendarzowy. 

Kalendarz książkowy

Kalendarze książkowe zaliczane są do jednych z najlepszych nośników reklamy. Mają szerokie spektrum personalizacji – tłoczone logo na okładce, indywidualna wstążeczka, wklejka czy wyklejka z reklamą, to niektóre z możliwości przekazu. Masz wybór różnych formatów, bloków dziennych i tygodniowych oraz opraw. Kalendarze książkowe możesz wręczyć zarówno swoim pracownikom do robienia codziennych notatek, jak również stałym klientom, którzy przez cały rok nie zapomną o tobie.

Kalendarz trójdzielny

Kalendarze trójdzielne spotkasz w każdym biurze w najbardziej wyeksponowanym miejscu. Główka, plecki czy stopka reklamowa na kalendarzu przez cały rok 2024 sama zareklamuje twoją firmę.

Kalendarz jednodzielny

Podobnie jak kalendarz trójdzielny, również kalendarz jednodzielny jest idealnym – tańszym od kalendarza trójdzielnego nośnikiem reklamy.

Kalendarz biurkowy

Kalendarze biurkowe są zaliczane do małych gadżetów, ale przez cały rok 2022 przyciągnie uwagę twoich klientów stojąc na biurku. Wybierz typowe piramidki z nadrukowanym kalendarium lub piramidki z wyrywanymi kalendariami. Mały, ale o większych możliwościach reklamowych posiada kalendarz biurkowy spiralowany. Masz do wykorzystania 13 stron na reklamę.

Kalendarz ścienny jednodzielny

Kalendarze ścienne jednodzielne mają dwie listwy metalowe z zawieszką. Dzięki temu, mimo, że jest to pojedyncza kartka papieru, pozostaje przez cały rok usztywniona. Zamów te kalendarze, jeśli chcesz pokazać wielkość swojej firmy.

Kalendarz ścienny wieloplanszowy

Masz szerszą ofertę do pokazania swoim klientom? Zamów kalendarz ścienny wieloplanszowy spiralowany. Wyraź na trzynastu stronach pełnię swojej firmy.

Planery, biuwary, podkłady biurkowe

Planery dostępne są w pełnym kolorze. Są atrakcyjną formą reklamy z miejscem do codziennych notatek. Możesz zamówić biuwary 26 lub 52-kartkowe.

Kalendarzyki listkowe

Ta wzbogacona wizytówka lub karta biznesowa przez cały rok będzie zawsze przy twoim kliencie. Odkąd wprowadziliśmy jako pierwsi na rynek polski tę formę reklamy, od 1992 roku wszystkie drukarnie i agencje reklamowe włączyły kalendarzyki listkowe do swojej podstawowej oferty. Obecnie możesz skorzystać z kreatora online i sam zaprojektować szatę graficzną kalendarzyka listkowego. Pomocny może się też okazać szeroki wybór gotowych kalendariów, zarówno w układzie poziomym jak i pionowym.

Wybór kalendarzy jest szeroki. Na stronie print-druk.pl dopasuj ofertę, ilość i cenę kalendarzy do swoich potrzeb. My niezwłocznie je zrealizujemy.


close
Jak chciałbyś przygotować projekt:

Prześlij projekt

  • - Skorzystaj z makiet
  • - Prześlij wszystkie pliki

Zaprojektuj online

  • - Masz pomysł?
  • - Dostosuj każdy szczegół