[layerslider id=”1″]
Tworzymy strony w oparciu o najbardziej popularny na świecie CMS WordPress.  Używany jest do stawiania blogów, stron firmowych, wizytówek, portali informacyjnych a także sklepów.

Silnik WordPressa jest rozwijany przez setki programistów  z całego świata. Tysiące freelancerów i webdeveloperów codziennie tworzy nowe szablony oraz wtyczki, których są już tysiące.

Na stronie https://etechnologie.pl/35-marek-ktore-posiadaja-strony-na-wordpressie/  możesz zobaczyć, jakie znane marki mają strony internetowe oparte na tym CMS-ie.

Oczywiście, nie wystarczy postawić silnik WordPressa i oczekiwać, że strona będzie już chodzić. Jest to tylko narzędzie, którym my posługujemy się, żeby zrobić dla Ciebie jak najlepszy blog, wizytówkę, stronę firmową, portal informacyjny czy sklep internetowy. Stronę dostosowujemy do najnowszych wymogów SEO pod Google. Jest czytelna na różnych urządzeniach przenośnych i stacjonarnych. Mając wieloletnie doświadczenie, możemy, jako jedni z nielicznych, pokazać wycenę Twojej nowej strony w naszym sklepie print-druk.pl. Jak widać, ceny nie są wygórowane, a przedział jest naprawdę duży. Niedawno za wykonanie strony https://ztm.waw.pl wraz z kilkuletnią opieką zapłacono ok. 1 miliona złotych.

 

Filter