Nowe produkty i szablony

Nowe produkty w sklepie

Nowe produkty i szablony

Pracowity tydzień za nami. Sezon kalendarzowy w pełni, ale znalazłem czas na to, żeby przygotować dla Ciebie nowe oferty w sklepie. Doszły nowe działy: druk wielkoformatowy oraz pieczątki. Do kreatora online przygotowałem pierwsze szablony wizytówek. Nie ukrywam, że mam już kilkaset wzorów wizytówek, ulotek, plakatów, rollapów i innych mediów, które w najbliższym czasie dołączę do kreatora. 

Druk wielkoformatowy

Banery laminowane, powlekane, odblaskowe czy siatka mesh – media najczęściej zamawiane. Nie ma się co dziwić. Atrakcyjna cena i łatwość montażu sprawiają, że są to najpopularniejsze nośniki reklamy zewnętrznej. W naszym sklepie masz możliwość od razu wyceny druku na wszystkich mediach.

Druk na mediach papierowych – BlueBack 120g, satyna 170g, exclusive foto 230g. Jak widzisz, masz wiele możliwości druku na papierach do wykorzystania w reklamach zewnętrznych czy ekskluzywnych ekspozycjach wewnętrznych.

Druk UV na sztywnych mediach – Dibond, PCV spienione, pleksi. Różne kolory i grubości. Wykorzystaj te media do przygotowania tablic informacyjnych, tabliczek przydrzwiowych, kasetonów, szyldów, znaków graficznych i wielu innych.

Druk na foliach samoprzylepnych monomerycznych oraz okiennej OWV. Zamów wydruki na mediach charakteryzujących się wysoką jakością bieli, doskonałym odwzorowaniem kolorów oraz bardzo mocnym klejem.

Reklamy mobilne, czyli przenośne. W naszej ofercie zamieściłem na razie kilka rodzajów rollupów zwykłych oraz ze wzmocnioną kasetą.

Pieczątki

Pieczątka to podstawa dla firmy.  Do naszej oferty wprowadziłem automaty samotuszujące do pieczątek produkcji firmy COLOP – najbardziej znane i popularne automaty samotuszujące. Wyróżnia je doskonała konstrukcja i najwyższa jakość wykonania. W sklepie mamy trzy rodzaje automatów prostokątnych: Nowy Printer z zatyczką, Printer Compact z zatyczką oraz Printer Compact przeźroczysty bez zatyczki. Wszystkie modele posiadają prostą w wymianie poduszkę zastępczą, która zapewnia czytelne i wyraziste odbicie pieczątki. Automaty są dostępne w różnych kolorach i wielkościach obudowy oraz wyposażone są w poduszki o różnych kolorach tuszu. Masz do wyboru tradycyjne obudowy prostokątne, kwadratowe, okrągłe i owalne oraz kieszonkowe. W sklepie są też dwa rodzaje datowników.

Wszystkie pieczątki mają dołączone pliki z makietami, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie wykonać projekt. Możesz także skorzystać z naszego kreatora online, w którym zaprojektujesz wygląd swojej nowej pieczątki lub zlecić to nam.


close
Jak chciałbyś przygotować projekt:

Prześlij projekt

  • - Skorzystaj z makiet
  • - Prześlij wszystkie pliki

Zaprojektuj online

  • - Masz pomysł?
  • - Dostosuj każdy szczegół