Strony internetowe

Tworzymy strony w oparciu o najbardziej popularny na świecie CMS WordPress.  Używany jest do stawiania blogów, stron firmowych, wizytówek, portali informacyjnych a także sklepów.

Silnik WordPressa jest rozwijany przez setki programistów  z całego świata. Tysiące freelancerów i webdeveloperów codziennie tworzy nowe szablony oraz wtyczki, których są już tysiące.

Na stronie https://etechnologie.pl/35-marek-ktore-posiadaja-strony-na-wordpressie/  możesz zobaczyć, jakie znane marki mają strony internetowe oparte na tym CMS-ie.

Oczywiście, nie wystarczy postawić silnik WordPressa i oczekiwać, że strona będzie już chodzić. Jest to tylko narzędzie, którym my posługujemy się, żeby zrobić dla Ciebie jak najlepszy blog, wizytówkę, stronę firmową, portal informacyjny czy sklep internetowy. Stronę dostosowujemy do najnowszych wymogów SEO pod Google. Jest czytelna na różnych urządzeniach przenośnych i stacjonarnych. Mając wieloletnie doświadczenie, możemy, jako jedni z nielicznych, pokazać wycenę Twojej nowej strony w naszym sklepie print-druk.pl. Jak widać, ceny nie są wygórowane, a przedział jest naprawdę duży. Niedawno za wykonanie strony https://ztm.waw.pl wraz z kilkuletnią opieką zapłacono ok. 1 miliona złotych.

 

Filter
 • Strona internetowa ???? blog

  Jesteś ekspertem w jakieś dziedzinie? Załóż bloga. Zacznij zarabiać na swojej wiedzy. Zamieszczaj regularnie artykuły, informacje, krótkie wpisy. Pomyśl o sile multimediów. Po czasie zobaczysz, jakie zainteresowanie wzbudza twój…

  600,00 zł (738,00  z VAT)
 • Strona internetowa ???? firmowa

  Prowadzisz firmę i potrzebujesz nowej strony internetowej? Zamów ją przez nasz sklep.

  1 500,00 zł (1 845,00  z VAT)
 • Strona internetowa ???? portal informacyjny

  Portal informacyjny – niezbędny dla klubu sportowego, stowarzyszenia, czy jednostki samorządowej. Zarządzaj stroną i zamieszczaj aktualności, galerie, multimedia.

  1 500,00 zł (1 845,00  z VAT)
 • Strona internetowa ???? sklep

  Prowadzisz firmę handlową i chcesz sprzedawać też online? Zamów nową stronę u nas. Stawiamy profesjonalne sklepy internetowe.

  2 000,00 zł (2 460,00  z VAT)
 • Wsparcie techniczne dla strony internetowej

  Zamawiając u nas stronę internetowa, możesz też liczyć na pełne wsparcie techniczne po roku użytkowania strony.

  50,00 zł (61,50  z VAT)