Druk wizytówek – podstawa papeterii biznesowej

Spotkanie biznesowe bez wymiany wizytówek? Niewyobrażalne. Wizytówki są nadal jednym z najważniejszych mediów reklamowych. Użyj swojej karty, aby profesjonalnie zaprezentować siebie i swoją firmę od pierwszego spotkania. Rzut oka na przód i tył oraz w ciągu kilku sekund decyduje, jakie wrażenie ma twój klient na tobie i twojej firmie. Zaleta: sam możesz kontrolować to pierwsze wrażenie! Decydujące są materiały i wzornictwo. Wreszcie twoja karta – z. Na przykład na targach lub podczas imprezy biznesowej – wyróżnij się spośród różnych kart i na zawsze pozostań w pamięci odbiorcy.Od klasycznej wizytówki do wizytówki z funkcją klap lub naklejek – wszystkie dostępne w różnych materiałach, grubościach i wykończeniach papieru: Twoja drukarnia internetowa oferuje szeroki zakres opcji drukowania wizytówek dla różnych potrzeb .

Filter

Wybierz z naszej różnorodności wizytówek i wydrukuj wizytówki online

→ Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny i szybka dostawa: dzięki naszym klasycznym wizytówkom nie możesz się pomylić. Jeśli chodzi o papier, są to najczęściej używane wizytówki. Drukuj wizytówki w standardowym formacie (8,5 x 5,5 cm) online. → Chcesz być szczególnie skuteczny? Do drukowania wizytówek używaj ekskluzywnych materiałów : połysk masy perłowej, efekt metaliczny lub tekstura lnu sprawiają, że Twoja wizytówka jest prawdziwym klejnotem. To, który papier pasuje do Twojej firmy, najlepiej jest ustalić za pomocą naszej strony. Zamów bezpłatnie! → Co powiesz na ekskluzywne rafinowanie ? Od zabawy do ekstrawagancji, oferujemy efekty dzięki wysokiej jakości lakierom do wytłaczania i drukowania oraz niezwykłym kolorom. Na przykład częściowy lakier UV, który podkreśla poszczególne elementy wzoru lub tłoczenie na gorąco jako wyraźne oświadczenie. → Aby stworzyć trwały obraz, powinieneś mieć wydrukowane wizytówki na papierze z recyklingu . Składa się w 100% z makulatury i uzyskał znak ekologiczny Blue Angel. → Twoja wizytówka powinna zostać redystrybuowana, czy potrzebujesz wyjątkowej sztuczki? Następnie wybierz nasz wariant kleju : materiał wierzchni można łatwo odkleić i przykleić. Alternatywnie zalecamy nasze naklejki magnetyczne z. B. do przymocowania do ścian magnetycznych. → Jeśli Twoje wizytówki przechodzą przez wiele rąk lub są intensywnie używane, najlepszym wyborem są solidne materiały, takie jak polipropylen i folia lub karty PVC. Materiały te są odporne na plamy tłuszczu i wodę, dlatego są bardzo popularne w gastronomii i na zewnątrz. Ponadto możesz wydrukować plastikowe karty i używać ich jako kart klienta, kart członkowskich lub bonów upominkowych, które opcjonalnie możemy dostarczyć z paskami magnetycznymi i polami podpisu. → Standardowa wizytówka oferuje za mało miejsca? Znacząco więcej informacji pasuje do naszych Składanych Wizytówek , które drukujemy również z ekskluzywnych materiałów lub z niezwykłymi wykończeniami. Ponadto oferujemy do drukowania wizytówki w wybranym przez Ciebie formacie . → Czy chcesz drukować wizytówki online dla kilku kontaktów w swojej firmie? Po prostu zamawiaj motywy . Tak więc w jednym zadaniu jest możliwych kilka motywów drukowanych (różne osoby z różnymi danymi kontaktowymi).

Zamów wizytówki online - i twórz online

Chcesz wydrukować indywidualne, wysokiej jakości i profesjonalne wizytówki, ale nie masz programu do projektowania? Nie ma problemu Ponieważ dzięki funkcji „projektowania online” można łatwo tworzyć wizytówki bez wcześniejszej wiedzy graficznej. Przeciągnij i upuść możesz użyć do przeciągania i skalowania dowolnego elementu na przygotowanych układach, bez martwienia się o margines, spad lub przestrzeń kolorów. Tak łatwo zamówić wizytówki online.

Odkryj nasze praktyczne artykuły dodatkowe

→ Aby uzyskać doskonałe pierwsze wrażenie, wizytówki muszą być wyjątkowej jakości i nienaruszone. Cenny i chroniony, możesz przewozićswoje karty w stylowym etui na wizytówki . Między innymi mamy bardzo płaską, purystyczną wersję ze stali nierdzewnej lub bardzo szlachetną, klasyczną wersję ze skóry wołowej. → Możesz przedstawić wszystkie kontakty na pierwszy rzut oka dzięki naszemu wizytownikowi. Idealne rozwiązanie na targi, praktyki grupowe lub duże firmy prawnicze. Niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy, czy wiele uchwytów, w górę lub w dół, znajdziesz odpowiednie pola dla swojego formatu. → Twoja wizytówka uzupełnia dokumenty prezentacji . Po prostu przyklej nasze przezroczyste kieszenie na wizytówki do wnętrza folderów, folderów lub czasopism.

Zaprojektuj swoją indywidualną wizytówkę

Jakie informacje powinna zawierać Twoja wizytówka? Twoje pełne imię i nazwisko - jasne. Ponadto Twoje stanowisko w firmie, nazwa i logo firmy, a także dane kontaktowe (numer telefonu i telefonu komórkowego, adres e-mail i adres internetowy). Często przywoływane są również profile społecznościowe. Kody QR są również używane do szybkiego połączenia z siecią WWW. Strona docelowa może zawierać więcej informacji o Tobie i Twojej firmie. Ponadto specjalne oferty lub ekskluzywne usługi dla odbiorcy wizytówki. Jako kolejny element wiążący może, dla. B. w projekcie uwzględniono obszar, w którym można zapisać kolejne spotkanie klienta. Należy jednak uważać, aby nie przeciążyć projektu przed wydrukowaniem wizytówek. Skieruj swoich partnerów biznesowych i klientów, podkreślając najważniejsze informacje - zwykle kontakt. Potrzebujesz pomocy przy tworzeniu wizytówki? Wystarczy użyć naszych szablonów do tworzenia wizytówek . Wybierz odpowiedni projekt i dostosuj go do własnych potrzeb. Inna możliwość: wizytówki w żądanym formacie . Po prostu sam ustaw rozmiar swojej wizytówki i skorzystaj z ogromnych opcji dostosowywania.

Wszystkie wejścia na pokład w wizytówce ekspresowej

Szybko twórz wizytówki, zamawiaj je i trzymaj w rękach już następnego dnia - czy to brzmi jak utopia? Z powodu. W zależności od konfiguracji możesz dostarczyć dane do wydruku wizytówek do godziny 16:00 i trzymać je w rękach już za 3 dni. Ponieważ w internetowej drukarni zaufane są wizytówki: ekspresowe, drukowane wyłącznie dla Ciebie i po prostu dobrej jakości.

Początek w Japonii? Zwróć uwagę na etykietę wizytówki

Prekursor dzisiejszej wizytówki istniał już w XV wieku w Azji. Tam karty były używane jako zapowiedź wizyt. Chociaż znaczenie wizytówki zmieniło się, przekazanie w Japonii nadal wiąże się ze specjalną etykietą: osoba starsza  najpierw przekazuje kartę - obiema rękami. Odbiorca dokładnie czyta kartę i kładzie ją na stole przed sobą. Alternatywnie, z szacunkiem wkłada wizytówkę - ale nigdy w kieszeni spodni!