Pakiety startowe dla nowych firm

Pakiety startowe

Pakiety startowe dla nowych firm

Czytając ten tekst, masz już zapewne za sobą samo otwarcie działalności gospodarczej, czyli wpisanie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Odwiedziłeś pewnie Urząd Skarbowy i masz siedzibę. Opracowałeś biznesplan i wiesz do kogo będziesz kierował swoje usługi lub produkty. Teraz nadszedł czas na promocję.

Pieczątka

Jedną z pierwszych czynności po otwarciu działalności gospodarczej jest wyrobienie pieczątki. Chociaż przepisy obowiązującego prawa nie zmuszają przedsiębiorcy do posługiwania się pieczątką, jednak życie pokazuje, że jest ona niezbędna, chociażby na poczcie, gdy trzeba będzie odebrać przesyłkę poleconą. Na pieczątce podaj dane firmy: nazwa, adres, NIP. Można też dodać numer telefonu. Większe pieczątki mogą zawierać adres siedziby i miejsce wykonywania działalności. W naszym kreatorze online na https://print-druk.pl zaprojektujesz treść, wpisując ją do szablonu.

Wizytówki

W kontaktach z klientami liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie. Ostatnio, będąc w Warszawie w Biurze Nieruchomości Piotra Mościckiego (polecam), zaliczyłem wpadkę – nie miałem ze sobą wizytówek (wiem, wiem… szewc bez butów chodzi). Warto zatem zawczasu pomyśleć i zamówić pakiet wizytówek. W naszej drukarni masz możliwość wyboru spośród wielu opcji. Projekt możesz przesłać, wykonać go sam w kreatorze online korzystając z gotowych szablonów lub zlecić go nam.

Ulotki

Chcesz klientom przekazać ofertę? Skorzystaj z druku ulotek. Ulotki, to najprostszy, a jednocześnie efektowny sposób na promocję firmy.

Szyld

Informacja o firmie powinna być umieszczona w widocznym miejscu, gdzie prowadzisz działalność gospodarczą. W sklepie mamy tablice z nadrukiem UV na różnych podłożach.

Baner

Do zewnętrznej reklamy najlepiej wykorzystaj baner oczkowany. Jest to najtańsza i najprostsza do montażu forma reklamy.

Długopisy

Długopisy z grawerem, smycze reklamowe, koszulki z nadrukiem, to kolejne elementy, które możesz włączyć do promocji firmy.

Strona internetowa

Na koniec to, co wymaga najwięcej przygotowań – własna strona internetowa. Przeanalizuj jakich masz odbiorców. Może wystarczy Ci dobry profil na Facebooku? Wolisz pisać bloga, mieć stronę firmową albo założyć sklep internetowy? Wszystko zależy do jakiej grupy odbiorców chcesz trafić. U nas znajdziesz niezbędne narzędzia, które Ci w tym pomogą.

 

Na koniec, najważniejsza informacja. Dla nowych firm – istniejących najwyżej od dwóch miesięcy, wprowadzamy rabat w wysokości 20% od zamówienia co najmniej dwóch pakietów. W ciągu tych dwóch miesięcy, możesz domawiać już pojedynczo inne produkty także z tym rabatem. Wystarczy przy podsumowaniu zamówienia wpisać kod rabatowy: start. Każde zamówienie jest sprawdzane w CEIDG.


close
Jak chciałbyś przygotować projekt:

Prześlij projekt

  • - Skorzystaj z makiet
  • - Prześlij wszystkie pliki

Zaprojektuj online

  • - Masz pomysł?
  • - Dostosuj każdy szczegół